Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ali Tamer Birlik ve yönetim kurulu üyeleri Serdivan bölgesindeki yeni üye firmalarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.    

Başkan Ali Tamer Birlik, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Esmer, Ümit Karayaka, Nizamettin Sarı, Gökhan Bayrak ve Genel Sekreter Ferhat Ateş ile birlikte, Akyüz Gayrimenkul - Ahmet Karapekmez, Gülersan Vitray Cam - Ümit Güler ve Beşkardeşler Ofis Mobilyaları - İsmet Durak’ı, iş yerlerinde ziyaret ederek sektörel gelişmeler hakkında istişarelerde bulundu.

Seçimi kaybeden belediye başkanı milletvekiline çiçek fırlatıp hakaret etti Seçimi kaybeden belediye başkanı milletvekiline çiçek fırlatıp hakaret etti

Ziyarette; sektörel çalışmaları değerlendiren Başkan Birlik; “SASİAD üyelerimizi yerinde ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduk. Biz her zaman üyelerimizin yanında olup onların işlerini büyütmesi ve geliştirmesi için destekliyoruz. Sorunlarımızı istişareyle çözeceğiz. SASİAD ailesi büyüdükçe üyelerimiz işlerini geliştirdikçe, Şehrimizin gelişeceğine inanıyorum. Destek ziyaretlerimiz her hafta devam edecek. Sıcak karşılama ve misafirperverliklerinden dolayı firma sahiplerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.’’ Şeklinde konuştu.

Thumbnail Image2-1Thumbnail GülersanThumbnail Akyüz EmlakAkyüz