Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Makine ve Otomasyon Sistemleri Üreticileri sektörü temsilcilerinden oluşan 33. Meslek Komitesinde görev dağılımı yapıldı.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Makine ve Otomasyon Sistemleri Üreticileri sektörü temsilcilerinden oluşan 33. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Günay Güneş, Şenol Çalışkan, Emre Beşir, Oğuzhan Şimşek, Bora Ali Atalay ile İlker Çatalbaş iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına İlker Çatalbaş seçilirken Başkan Yardımcısı da Bora Ali Atalay oldu.

Araç sahiplerine kritik uyarı! "Bin liradan kaçıp 25 bin liradan olmayın" Araç sahiplerine kritik uyarı! "Bin liradan kaçıp 25 bin liradan olmayın"

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 33. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.