SATSO 7. Meslek Komitesi (Isıtma, Soğutma, Mekanik Tesisatçılar) tarafından düzenlenen geleneksel futbol turnuvasının açılışı, 24 Haziran 2024 Pazartesi günü gerçekleştirildi. Turnuva, birçok önemli ismin katılımıyla başladı ve büyük ilgi gördü.

Sakaryaspor Cebrail Karayel'i kadrona kattı Sakaryaspor Cebrail Karayel'i kadrona kattı

Turnuvanın açılış törenine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Yaşar Zımba, SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, Sakarya Büyükşehir Gençlik ve Spor Daire Başkanı Orhan Bayraktar, Ticaret Odası Ticaret ve AR-GE Komisyon Başkanı Behlül Bayrak, Uluslararası Karate Hakemi Uğur Kobaş, Sakarya Futbol Temsilcisi Emre Muti ve SESOB Tesisatçılar ve Doğalgazcılar Odası Başkanı Tezcan Demir gibi önemli isimler katıldı. Açılış törenine ayrıca forma sahipleri ve önceki dönem komite üyeleri de katıldı.

Turnuva, SATSO 7. Meslek Komitesi olarak Adem Bilgen, Meclis üyesi Emrah Tetik, Meclis Üyesi Salih Kılınçarslan, Komite Başkanı Barış Dalkan, Komite üyesi Erdem Yaşar ve Futbol Komisyon Başkanı Hasan Yavuz öncülüğünde gerçekleşti. Katılımcılar, futbol sahasında hünerlerini sergilediler. Sporun birleştirici gücünün öne çıktığı bu etkinlikte, dostluk ve rekabetin en güzel örnekleri sergilendi. Katılımcılar, hem eğlendi hem de birbirleriyle kaynaşma fırsatı buldu.