SATSO'da 3 Ekim Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan meslek komitesi ve meclis üyeliği seçimleri öncesinde kesinleşen seçim listeleri askıya çıktı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kanunu`nun 84. maddesi gereğince; Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçimleri 3 Ekim 2022 Pazartesi Günü 09.00-17.00 saatleri arasında SATSO Kampüsündeki Oda hizmet binasında gerçekleştirilecek.

Ankara’dan 'Önce Sakarya' mesajı verdiler Ankara’dan 'Önce Sakarya' mesajı verdiler

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Organ Seçimleri hakkında yönetmelikte yazılı esas ve usullere göre Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Meclis ve Meslek Komitesi seçimlerine ilişkin kesinleşen seçim listeleri SATSO hizmet binasında askıya çıkarıldı.

Seçimlerde esas alınacak olan Arifiye İlçe Seçim Kurulu tarafından kesinleşen seçim listeleri; 27-28-29 Eylül (Salı-Çarşamba-Perşembe) tarihlerinde 08.00 - 17.00 saatleri arasında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında 3 iş günü ilan edilecek.

SATSO'dan yapılan açıklamada, seçimlerde aksaklık yaşanmaması ve üyelerin mağdur olmaması adına, üyelerin SATSO web sayfası duyurular bölümünde yer alan SATSO Organ Seçimleri (3 Ekim 2022) duyuru sayfasını incelemeleri gerektiği belirtildi.