Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı başladı. İş dünyasının büyük ilgi gösterdiği seçimdeki son gelişmeleri aktaran HALK54 Genel Koordinatörü Nurettin Eryılmaz, SATSO ve çevresinde geniş güvenlik önlemlerinin alındığını ifade etti.

Geçen yılki asgari ücreti doğru tahmin etmişti! O ekonomist bu yıl içinde rakam verdi Geçen yılki asgari ücreti doğru tahmin etmişti! O ekonomist bu yıl içinde rakam verdi

Nurettin Eryılmaz SATSO'dan bildiriyor...

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda aylardır merakla beklenen seçim heyecanı erken başladı. Bugün 12 bin civarındaki üye sandığa giderek, 95 meclis üyesinin de içinde yer aldığı 222 komite üyesini seçecek. SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş, komite seçimlerini kazandıkları takdirde başkanlık için yarışacaklar. Oy kullanma işlemi akşam saat 17.00'de sona erecek.

Günlerdir heyecanla beklenen SATSO seçimlerinde oy verme işlemi devam ederken, SATSO çevresinde yoğunluk yaşanıyor. İş dünyasının büyük ilgi gösterdiği seçimdeki son gelişmeleri aktaran HALK54 Genel Koordinatörü Nurettin Eryılmaz, SATSO ve çevresinde geniş güvenlik önlemlerinin alındığını ifade etti.

Son gelişmeleri SATSO'dan bildiren Eryılmaz, "Hem araç yoğunluğu hem de insan yoğunluğu var. 34 meslek komitesinin seçimleri yapılıyor. Hem SATSO'nun çevresinde çok yoğunluk var. Trafik polisleri tedbir almış, bir yandan da çevik kuvvet polisleri var etraflarda. SATSO hizmet binasına yoğun giriş çıkışlar oluyor. Oylar kullanılıyor, yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu yoğunluk SATSO'da akşama kadar sürecek. Çünkü akşam 17.00'da sandıklar açıldıktan sonra sayım başlayacak. Gecenin geç saatlerine kadar o sayımlar devam edecek." ifadelerini kullandı.