SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, yönetim kadrosunu oluşturmaya devam ederken Genel Sekreter Yardımcılığı görevi için sürpriz bir isim ortaya atıldı.

9 Temmuz'da Sakarya Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Hamza Al, vekaleten Genel Sekreterliği yürüten Doç. Dr. Yaşar Kahraman'ın ayrılması üzerine eski Genel Sekreter Reyhan Yıldırım'ı göreve getirmişti.

Rektör Al daha sonra da Reyhan Yıldırım'ı görevden alarak bu göreve vekaleten Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde görevli Dr. Öğretim Üyesi Abdulkadir Altınsoy'u atadı.

SAÜ'de rektör yardımcılığına Köseoğlu getirildi SAÜ'de rektör yardımcılığına Köseoğlu getirildi

YARDIMCILAR İÇİN KARARI ERTELEMİŞTİ
Rektör Al bu süreçte önceki dönemde atanan Genel Sekreter Yardımcıları Hakan Sağlam ve Ali Çiydem'in görevden ayrılmalarını isterken, sonra da bu kararı mezuniyet törenlerinin sonrasına erteledi.

Ve bir yandan mezuniyet törenleri yapılırken Genel Sekreter Yardımcılığı görevi için beklenen atama için sürpriz bir isim gündeme geldi.

AMASYA'DAN GELİYOR
Kulislere düşen bilgilere göre bu isim Amasya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Çetin Alpaslan... Alpaslan'ın daha önce de aynı üniversitede Sıfır Atık Komisyonu Başkanı olarak görev yaptığı ve daha önce de çeşitli kurumlarda idari görevlerde bulunduğu öğrenildi.

SERDİVAN'DA EVİNİ TUTTU
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan'ın da yakını olan Çetin Alpaslan'ın Serdivan'da evini tuttuğu ve önümüzdeki günlerde atamasının resmen yapılarak göreve başlaması bekleniyor. (medyabar)