CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve yaklaşık 100 milletvekiliyle birlikte 13 Eylül Salı günü, Sakarya’ya gelecek. Bu organizasyon için yer temin etmeye çalışan CHP Sakarya örgütü şehirde en büyük konferans salonu olan SAÜ'deki salonu kullanmak için SAÜ Rektörlüğünden izin istedi. Ancak Rektör Al CHP'li Keleş'e olumsuz yanıt verdi.

CHP Genel Merkezi 13 Eylül'deki grup toplantısını Sakarya'da yapma kararı almıştı. Kemal Kılıçdaroğlu ve 100 milletvekili grup toplantısı için Eylül ayında Sakarya'ya gelecek. Bu organizasyon için yer temin etmeye çalışan CHP Sakarya İl Başkanlığı şehirdeki en büyük konferans salonu olan SAÜ'deki salonu tutmak istedi.

Medyabar'ın edindiği bilgilere göre, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş'in yer temin etmek için SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al'ı makamında ziyaret etti. Rektörden istenen konferans salonu talebine ise ret cevabı geldiği öğrenildi.

Konuyu CHP İl Başkanı Ecevit Keleş'e soran medyabar editörleri olayı doğruladı. Konu hakkında fazla açıklama yapmayan Keleş' ' Onları Sakarya halkına şikayet ediyorum. '' dedi.

Sakarya'nın güney ilçeleri için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı! Sakarya'nın güney ilçeleri için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı!


Keleş'in Eylül ayındaki program için nasıl bir yol izleyeceği ise henüz bilinmiyor.