İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Adapazarı ilçesi Güneşler Mahallesi'nde yapımı devam eden 24 derslikli okul inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş'ın da eşlik ettiği ziyarette inşaat yapım aşamalarıyla ilgili yetkililerden bilgi alan Savaşçı, öğrencilerin donanımlı ve modern yeni okul binalarına mümkün olan en kısa sürede kavuşturulması için çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti.

"Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in de ifade ettiği üzere Devletimiz tüm imkânlarıyla çocuklarımızın çok daha müreffeh bir ortamda çok daha ihtiyaçları karşılanmış iyi bir ortamda eğitim-öğretim alması için şu ana kadar nasıl destek veriyorsa bundan sonra da çok daha güçlü bir şekilde destek olmaya devam edecek" diyen İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde okuluun hazır olacak şekilde çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Savaşçı, öğrencilerin teknolojik alt yapıya uygun, modern okul ve sınıflarda eğitim görmeleri için Millî Eğitim Bakanlığınca tüm imkânların seferber edildiğini de ifade etti.

'Öğretmenler Arası Akıl ve Zekâ Oyunları' turnuvası düzenlendi 'Öğretmenler Arası Akıl ve Zekâ Oyunları' turnuvası düzenlendi

thumbnail_güneşler okul (1)güneşler okul (3)