SATSO, Büyükşehir ve Adapazarı Belediyeleri iş birliğinde pazartesi ve salı günleri düzenlenecek olan alışveriş festivali beklenen yağmur nedeniyle çarşamba ve perşembe günlerine ertelendi.

Asgari ücret yılbaşında ne kadar olacak? İşte konuşulan son rakam Asgari ücret yılbaşında ne kadar olacak? İşte konuşulan son rakam

SATSO Yönetimi, Ticareti Araştırma ve Geliştirme Komisyonu Üyeleri, Büyükşehir ve Adapazarı Belediyesi ekiplerince yürütülen hazırlık sürecinin ardından pazartesi ve salı günleri gerçekleşmesi planlanan "festburADA" alışveriş festivalinde Çark Caddesi ve Uzunçarşı'da iki gün boyunca etkinlikler ve indirim kampanyaları düzenlenecekti. 

Ancak meteoroloji verilerine göre ilimizde pazartesi ve salı günleri aralıklarla yağmur yağışı beklendiği için festival ertelendi. 

Festival komitesinden yapılan açıklamaya göre festival çarşamba ve perşembe günleri yapılacak. 

Açıklama şu şekilde: 
" Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ticareti Araştırma ve Geliştirme Komisyonu öncülüğünde Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Adapazarı Belediyesi işbirliği ile düzenlenmesi planlanan FestburADA Alışveriş Festivali, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiler uyarınca önümüzdeki günlerde beklenen yoğun yağış nedeniyle 22 - 23 Haziran (Çarşamba ve Perşembe) tarihlerinde düzenlenmek üzere ertelenmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız."