Adapazarı Mithatpaşa Mahallesi Ulu Sokak'ta bir kişi, eline aldığı pompalı tüfekle havaya rastgele ateş etti. Elindeki pompalı tüfekle dehşet saçan ve garip hareketlerde bulunan şahıs, yaklaşık 15-20 dakika süren pazarlık sonrasında elindeki pompalı tüfekle beraber polis tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahsın sevgilisiyle sorunları olduğu öğrenildi.

HALK54.COM

Alınan bilgiye göre olay, Adapazarı Mithatpaşa Mahallesi Ulu Sokak'ta meydana geldi. 

Yürürken bir anda yere yığıldı, hayatını kaybetti Yürürken bir anda yere yığıldı, hayatını kaybetti

Sevgilisiyle sorunları olduğu öğrenilen T.T. (47), sevgilisinin yaşadığı sokağa geldi. Alkollü olduğu iddia edilen T.T., sevgilisiyle görüşemeyince üzeri çıplak şekilde elindeki pompalı tüfekle etrafa ateş etmeye başladı.

Silah sesleri üzerine çevre sakinleri durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.  İhbar üzerine asayiş şubeden polis ve özel hareket ekipleri sevk edildi.

Polisler olay yerine gelirken, T.T. etrafa ateş etmeye devam etti. Sevgilisiyle sorunları olan adamın çevresini çelik yelekli polisler sardı. Ulu Sokak'a intikal eden özel hareket ekipleri de T.T. ile bir süre pazarlık etti. 

Garip hareketlerde bulunan şahıs, yaklaşık 15-20 dakika süren pazarlık sonrasında elindeki pompalı tüfekle beraber polis tarafından gözaltına alındı. Şahsın gözaltına alındığı sırada, "Eşiniz sizi aldatsa ne yapardınız" sözleri dikkat çekti.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine sağlık kontrolü için götürülen şahıs ardından ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. 

Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. 

xx4x4-1x11x3x3-6x2x2-7