Adapazarı Yağcılar Mahallesi'nde otobüs durağına bırakılan valiz panik yaşattı. Yapılan bomba ihbarı nedeniyle yol trafiğe kapatılırken, fünye ile patlatılan valizin içinden kıyafetler çıktı.

HALK54.COM
Nurettin Eryılmaz'ın özel haberi

Olay, saat 20.30 sıralarında  Adapazarı ilçesine bağlı Yağcılar Mahallesi Ankara Caddesi'nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Yağcılar Camii karşısındaki otobüs durağında şüpheli bir valiz gören vatandaşlar, durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. 

b3

TRAFİK DURDURULDU
Olay yerine giden ekipler, şüpheli valizin etrafına güvenlik şeridi çekip vatandaşları alandan uzaklaştırarak caddeyi trafiğe kapattı. 

b2

VALİZ FÜNYEYLE PATLATILDI
Trafiğin durdurulduğu ve vatandaşların uzaklaştırıldığı bölgede özel elbise giyen bomba imha uzmanı, fiziki kontrol yaptıktan sonra şüpheli valizi kontrollü şekilde fünye yardımı ile patlattı. Paniğe neden olan valizin içerisinden ise kıyafetler çıktı. 

b4

Olayın ardından yol yeniden trafiğe açılırken, valiz patlatıldıktan sonra etrafa saçılan eşyalar ise polis ekiplerince toplanılıp bir poşete koyularak polis merkezine götürüldü. Valizin kime ait olduğunun tespiti için çalışma başlatıldı. 

Feci ölüm! Devrilen traktörün altında yanarak can verdi Feci ölüm! Devrilen traktörün altında yanarak can verdi

b1

cd757faf-753e-463f-a9df-961068151f54