Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirilen PKK operasyonunda Şehit olan Piyade Teğmen Ömer Faruk Civelek'in acısının Karasu'ya düştüğü akşam, sahilde konser coşkusu vardı! Binlerce kişi, Şehit acısına rağmen iptal edilmeyen organizasyonda böyle eğlendi

52 maddelik torba yasa teklifi yarın TBMM'de 52 maddelik torba yasa teklifi yarın TBMM'de

Türk Silahlı Kuvvetleri'n in Irak'ın kuzeyindeki PKK hedeflerine yönelik gerçekleştirdiği Pençe - Kilit Operasyonunda yaralanan Karasulu Piyade Teğmen Ömer Faruk Civelek kaldırıldığı hastanede Şehit oldu.

Pazar günü öğleden sonra yaşanan gelişmeyle Şehit ateşi bir kez daha Karasu'ya ve Sakarya'ya düşerken, bir yandan da festival coşkusu yaşanıyordu.

Adapazarı'nda bulunan bir gece kulübünün, Karasu Küçükboğaz mevkisinde kiraladığı alanda faaliyete soktuğu "Beach"te 2022 yaz festivali düzenlendi.
Günler öncesinden biletleri tükenen festivalde cumartesi akşamı Manga, Fatma Turgut, Ozbi ve Hedonutopia adındaki grup ve şarkıcılar sahne alırken, heyecan pazar günü de tam gaz devam etti!

Öğle saatlerinde Şehit ateşinin düştüğü ilçede, akşam saatlerinde sahilde bu kez de Türkçe rap müziğin efsane isimlerinden Sagopa Kajmer ile birlikte Madrigal, Canozan ve Sattas adındaki grup ve şarkıcılar sahneye çıktı.

Şehit Ömer Faruk Civelek için bugün cenaze töreni düzenlenecek olan ilçede, kimse bu festivale "Dur" demeyince de bir yanda şehit acısı yürekleri yakarken bir yandan da binlerce kişi konser coşkusuyla gece boyunca eğlendi.