Bayram trafiğinde kalanlara su ve yiyecek ikramı Bayram trafiğinde kalanlara su ve yiyecek ikramı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin dört bir yanında ulaşım arterlerini yenilemeye ve vatandaşlara daha güçlü bir altyapı sunmak için yoğun bir mesai harcıyor.

Asfalt çalışmaları için dönem başladı ve YOLBAK ekipleri merkez ile ilçelerde vites artırmaya başladı.

Son olarak SASKİ’nin altyapısını sil baştan yenilediği, bin metrelik yeni yağmur suyu ile içme suyu hattını kazandırdığı Serdivan’ın en önemli güzergahlarından birisi hastane kampüsü caddesinde işlemlerde sona gelindi.

Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi yol genişletme işlemlerinden sonra daha geniş ve ferah bir ulaşım arterine dönüştü ve altyapıdaki işlemlerin ardından sıcak asfalt süreci başladı.

Caddenin 400 metrelik kısmında sıcak asfalt serimi başladı. Kritik ulaşım ağı, asfalt seriminden sonra yeni ve estetik bir görüntüye kavuştu.

Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri 2 bin ton sıcak asfaltın işlemini tamamladı. Caddenin diğer kısmında ise ikinci etap çalışmaları 3 Haziran’da başlayacak.

Büyükşehir ekipleri, bu tarihten itibaren sürücüleri alternatif güzergahlara yönlendirdi. Çalışmanın en kısa süre içinde bitmesi bekleniyor.

Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi’nde Asfalt Çalışmaları Başladı 5Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi’nde Asfalt Çalışmaları Başladı 3Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi’nde Asfalt Çalışmaları Başladı 4Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi’nde Asfalt Çalışmaları Başladı 2Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi’nde Asfalt Çalışmaları Başladı