AK Parti’den Kaynarca Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Selçuk Girgin, “Bu yolculuğa çıkmadan önce ilçemizin dört bir tarafında hemşerilerimizle bir araya geldim. Aday Adaylığım ile ilgili süreci bizzat Kaynarcalı hemşerilerimizle istişare ederek yürüttüm. Sahadan aldığımız olumlu referans ile yola revan olmaya karar verdik” dedi.

“HİZMETİN TAM DA VAKTİ!”

Aday adaylığı başvurusunda kalabalık gruba hitap eden AK Parti Kaynarca Belediye Başkan Aday Adayı Selçuk Girgin, “İlçemizin bir evladı olarak, küçük yaşlarda başladığım siyaset yolculuğunda yepyeni bir adım atmak üzere huzurunuzdayım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Türkiye’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” cümleleriyle kurulmuş olan AK Parti’mizin kuruluşunun ilk yıllarından itibaren karınca kararınca partime, ilçeme ve şehrime hizmet etme gayesinde oldum. Kaynarca İlçe Gençlik Kollarından bu yana başlayan serüvenimizde birçok farklı kurum ve kuruluşta görevlerde bulundum. Son olarak işim sebebiyle Ankara siyasetini ve bürokrasiyi de tanıma fırsatı buldum. Siyaset sahnesinin tozunu yutmuş, Kaynarcalı olmakla her zaman gurur duymuş bir kardeşiniz olarak edindiğim tecrübelerle birlikte güzel ilçemize hizmetin tam da vakti olduğunu düşünerek AK Parti’mizden Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumu gerçekleştiriyorum” ifadelerini kullandı.

“CANLA BAŞLA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Kaynarca’ya hizmeti canı gönülden istediğini dile getiren Girgin, “20 yılı aşkın süredir hizmet ve eser siyaseti üreten AK Kadrolarımız, Türkiye Yüzyılı vizyonunun mimarı, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kutlu yolculuğuna durmaksızın devam edecektir. Bizler de Sayın Cumhurbaşkanımızın davasına kendini vakfetmiş fertler olarak nerede olursak olalım önce milletimiz ve memleketimiz için canla başla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Doğup büyüdüğüm, ekmeğimi kazandığım, bulunduğum her platformda temsil etmekten onur ve şeref duyduğum sevdam Kaynarca’ya hizmet etmeyi can-ı gönülden istiyorum. Rabbim Kaynarca’ya layık bir şekilde hizmet edebileceksem bu görevi yapabilmeyi nasip etsin. Kaynarca’mız için aldığımız bu kararın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bugün burada beni yalnız bırakmayan başta değerli eşim ve çocuklarım olmak üzere, büyüklerime, küçüklerime, kıymetli dostlarıma teşekkür ediyor; Kaynarca için hazırız, kararlıyız! Diyorum. Rabb’im utandırmasın inşallah” şeklinde konuştu.