Serdivan Belediyesi, Otuzikievler Mahallesi’nde 17 bin 720 metrekarelik yeşil alanı değerlendirerek, bölgeye yeni bir sosyal donatı alanı kazandırıyor.

Otuzikievler Mahallesi 822. Sokak’ta bulunan yeşil alana kazandırılacak olan yeni spor parkı 17 bin 720 metrekarelik alandan oluşuyor. 17 bin metrekaresi yeşil alandan oluşan parkın içerisinde futbol sahası, yürüyüş yolu, dinlenme alanları, toplanma alanı ve şehir manzaralı seyir alanı bulunacak.

Yenicami'nin lezzet durağı hizmette: Sarı Gece Döneri hizmete girdi Yenicami'nin lezzet durağı hizmette: Sarı Gece Döneri hizmete girdi

Bölgeye uygun ağaçların ve bitkilerin kazandırılacağı seyir alanı ziyaretçilerine şehir manzarası eşliğinde rahat bir nefes aldıracak.

Serdivan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, vatandaşların rahat nefes alabilecekleri, çocukların huzur ve güven içinde koşup oynayabilecekleri park, bahçe ve sosyal donatı alanlarının sayısını artırmaya devam ettikleri bildirildi. Yapımı devam eden yeni sosyal donatı alanının en kısa sürede vatandaşların hizmetine sunulacağı ifade edildi.

Serdivan Belediyesi’nden Yeni Sosyal Donatı Alanı3Serdivan Belediyesi’nden Yeni Sosyal Donatı Alanı2Serdivan Belediyesi’nden Yeni Sosyal Donatı Alanı