Işıksu mahallelerde: Daha güzel bir Adapazarı için Işıksu mahallelerde: Daha güzel bir Adapazarı için

Kızılay  Serdivan Şubesi anlamlı bir iftar yemeği organize etti. Serdivan Belediyesi Düğün Salonu'nda düzenlenen iftar programında yetim ve öksüz çocuklar aynı sofranın etrafında yemek yemenin mutluluğunu paylaştı.

Organizasyona katılan Osman Çelik, "Kızılay Serdivan Şubesi tarafından Serdivan Belediyesi Düğün Salonunda Yetim ve Öksüz çocuklarımız ile aileleri için düzenlenen iftara katıldık. Bu anlamlı iftara katılım sağlayan Serdivan Kaymakamı Ali Candan, Kızılay Sakarya Şube Başkanı Cevdet Koç ve Serdivan Şube Başkanı Ercan Garlı ile tüm Kızılay ekibine teşekkür ediyorum. Yardım kuruluşlarımızın, derneklerimizin yanında olabilmek, bunun da ötesinde kimsesizlerin kimsesi olabilmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

Bağışçıların destekleriyle düzenlenen programda yetimleri unutmadıklarını söyleyen Kızılay Şube Başkanı Ercan Garlı “Bizler Kızılay olarak dün olduğu gibi bugünde yarında yetim çocuklarımızın her zaman yanında olmaya gayret gösteriyoruz. İlimizde yapmış olduğumuz çalışmaların yanısıra yetimlere her zaman apayrı bir önem ve özen gösteriyoruz.” Dedi.
Serdivan Şubesi düzenlediği iftar yemeği iş insanları desteklerini esirgemediler. Türk Kızılay Serdivan Kadın Teşkilatı  Başkanı Şule Batur: ‘’desteğini esirgemeyen çok değerli iş insanlarımız ve bağışçılarımıza Şube Başkanımız Ercan Garlı ve tüm Kızılay gönüllüleri adına şükranlarımı sunuyorum ‘’dedi