Başkan Alemdar, Şehit Talay'ın okumasına katıldı Başkan Alemdar, Şehit Talay'ın okumasına katıldı

Program kapsamında 190 sokakta, toplamda 54.879 metre uzunluğunda ve 420.688 metrekarelik bir alanda asfalt serimi yapılacak. Bu çalışmalar ile Serdivan'ın birçok noktasında yolların yenilenmesiyle, daha konforlu ve güvenli bir ulaşım imkânı sağlanması hedefleniyor.

Serdivan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfaltlama çalışmalarını 101bin ton sıcak asfalt kullanarak 2024 yılı sonuna kadar tamamlamayı planlıyor. Başkan Çelik, bu yatırımın Serdivan'ın üstyapısına önemli bir katkı sağlayacağını ve vatandaşların yaşam kalitesini yükselteceğini vurguladı.

Toplantıya katılan AK Parti, MHP ve CHP İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve muhtarlar projeye desteklerini ifade ederek, Serdivan'ın daha fazla gelişmesi için belediye ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirttiler.

Serdivan'da Asfalt Seferberliği 24 Mahallede 54 Kilometrelik Yol Yenilenecek 6Serdivan'da Asfalt Seferberliği 24 Mahallede 54 Kilometrelik Yol Yenilenecek 5Serdivan'da Asfalt Seferberliği 24 Mahallede 54 Kilometrelik Yol Yenilenecek 4Serdivan'da Asfalt Seferberliği 24 Mahallede 54 Kilometrelik Yol Yenilenecek 2Serdivan'da Asfalt Seferberliği 24 Mahallede 54 Kilometrelik Yol Yenilenecek 3Serdivan'da Asfalt Seferberliği 24 Mahallede 54 Kilometrelik Yol Yenilenecek