Fenerbahçe sezonu Topuk Yaylası'nda açtı Fenerbahçe sezonu Topuk Yaylası'nda açtı

Yeni Adana Stadyumu’nda oynanan Bodrum FK final maçıyla birlikte Süper Lig hayalini başka sezona bırakan Sakaryaspor'da yönetim, kaybedilen final sonrası kongre kararı almıştı. Sakaryaspor'dan yapılan açıklamada olağan seçimli genel kurul toplantısının 15 Haziran'da Sakarya Atatürk Stadyumu'nda yapılacağı duyurulmuştu. Gerekli çoğunluğun sağlanamaması durumunda kongre 22 Haziran Cumartesi günü yine Sakarya Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilecek.

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç’in aday olmayacağı kongre öncesinde Sakaryaspor başkanlığı için adı geçen , yeşil-siyahlı taraftarların başkan adaylığı ile ilgili olarak kararını merak ettiği Kırkpınar Güreş Ağası ve iş insanı Seyfettin Selim, gazeteci Raif Ugan'a konuştu.

Sakaryaspor’un kendisi için her zaman ayrı bir değerde olduğunu ifade eden Selim, başkan adaylığı kararıyla ilgili "Final maçında hepimiz çok üzüldük. Evet; sağolsunlar ismimiz Sakaryaspor için geçti. Ama bu süreç içerisinde kendi işlerimin yoğunluğu sebebiyle kongrede herhangi bir liste çalışmam olmayacak. Böyle bir karar aldım, Ama her zaman Sakaryaspor’un desteğe ihtiyacı olduğu anlarda yanın da olurum." açıklamasında bulundu.