Ameliyattan sonra Seyhan Soylu’ nun hayranları Filiz Akın yerine Ajda Pekkan ile Seda Sayan’a benzediğini yorumlarda yazdılar.

Aradan 1 ay geçti Seyhan Soylu’ nun şişleri inince yeni bir aşka yelken açtığını ve bu aşkın Seda Sayan ‘nın eski sevgilisi Bilgisayar Mühendisi Ata Çağlayan olduğunu söyleyince eğlence dünyası şok oldu.

Sosyal medyasında Ata Çağlayan ile tanıştığı anı ve yaşadığı aşkı hayranlarına duyuran Soylu son paylaşımlarındaki fotolar ile herkesi tekrar şok etti. 

Soylu’ nun paylaştığı fotoların altına hayranları Seda Sayan’ın gençliğine benzediği ameliyat olma sebebinin Filiz Akın’a değil Ata Çağlayan’ın dikkatini çekmek adına Seda Sayan’a benzemek için bu ameliyatları yaptırdığını yazdılar.

Seyhan Soylu yaptığı açıklamada “Seda Sayan çok beğendiğim değer verdiğim bir arkadaşım. Ata bey ile ilişkisi resmiyete dökülmemiş, kısa vade kaçamak yaşanan bir ilişki. Benim Ata Bey ile ilişkim geleceğe yönelik kararlar alınmış duygusal bir ilişki. İkisi içinde bu ilişkinin pek bir ehemmiyeti yoktu. Öyle olsa Ata Bey’den ayrılır ayrılmaz hayatına birini sokup sevip evlenmezdi. Aynı şekilde bu süreç Ata Bey içinde aynı oldu.” diye takipçilerine serzenişte bulundu.

Başka bir takipçisinin yazdığı “Ama Filiz Akın’a benzememişsin Seyhan Hanım. Yeni fotoları görünce Seda Sayan’ın sayfasına girdim. Seda hanım gençlik fotoğraflarını yayınlamış zannettim” yazması üzerine Seyhan Soylu takipçisine isyan ederek “Bana Seda Sayan’a benzemek için ameliyata yattı diyenler, bir daha böyle bir şey yazarsanız kırılırım. Hatta bir dizi ameliyat daha olmak için Samsun’a gider Hayatı Akbaş’ın bıçağının altına acil yatarım. Bu yazdığınızı dikkate alıyorum. Seda hanıma bu kadar benzetildiysem Ata Bey’e çok aşığım geçmişi hatırlatmamak için hemen ameliyat için hocayı arayıp gün aldım. Cuma günü tekrar ameliyata yatıyorum.’’ diyen Seyhan Soylu Cuma günü tekrar bir dizi ameliyata yatıp bu sefer Seda Sayan’a benzemekten kurtulup sevgilisi Ata Çağlayan’a eskiyi hatırlatmamak için tekrar ameliyat masasına yatıyor.