Sakarya’nın Geyve ilçesi Karaçam Mahallesinde yıllardır hizmet veren Ölmez Çelik Ltd. Şti Fabrika sahipleri İlyas, Ahmet ve Mehmet kardeşlerden Mehmet Ölmez’in oğlu Abdullah Ölmez, muhteşem düğünün ardından Nursima Reis ile dünya evine girdi.

Düğüne, başta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever , Mhp İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Eski Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Eski TÜSİAD Başkanı Myk Başkanı Dr Hasan Sert,Hasan Ali Çelik, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Ve Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç siyasi parti il başkanları, il genel ve belediye meclis üyeler, STK temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı. .

Düğünde genç çiftin nikahını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıyarken gelin ve damada mutluluk diledi .Geline evlenme cüzdanını Eski Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Ve Eski TÜSİAD Başkanı Myk Başkanı Dr Hasan Sert konuşma yaparak gelin hanıma takdim etti. Gece boyunca davetliler yemek ikramı yapıldı.

REİSOĞLU RESTORAN’DA GENİŞ KATILIM
Geniş bir topluluğunun katıldığı Reisoğlu Restoran salonundaki düğün töreninde İş dünyası ve politikacıların yanı sıra  birçok kesimin bir araya geldiği düğünde, Reis ve Ölmez ailesi, kusursuz ev sahipliği sergiledi.Konuklarla yakından ilgilenen Mehmet Ölmez, “Bizi mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkürü bir borç biliyorum” dedi. Oldukça neşeli geçen düğünde kapıda konukları karşılayıp uğurlayan Ölmez, konuklarla yakından ilgilendi.