Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), dev proje ile Söğütlü ilçesinin altyapı sorunlarını çözüme kavuşturacak. 16 bin 400 metrelik yeni atık su hattı ile bölgenin evsel atık suları arıtma tesisine güvenle taşınacak. Saha çalışmalarının başlaması ile birlikte yenilenecek 8 bin 400 içme suyu hattı da Söğütlü’ye kesintisiz içme suyu sağlayacak. Yeni hat ile birlikte su kayıplarının da önüne geçilerek ciddi oranda su tasarrufu sağlanacak.

O sahilde yasağı dinlemeyenleri Sahil Güvenlik böyle uyardı O sahilde yasağı dinlemeyenleri Sahil Güvenlik böyle uyardı

27 Haziran Perşembe (Bugün) elektronik ortamda yapılan e-ihalenin komisyon tarafından değerlendirilmesiyle birlikte ilgili firmaya yer teslimi yapılacak ve çalışmalar resmen başlayacak.

Orta, Gündoğan, Camicedit ve Küçüksöğütlü Mahallelerini kapsayacak 24 bin 800 metrelik proje kapsamında; 210 adet muayene bacası, 400 adet parsel bacası, 3 adet debimetreli basınç odası ve 4 adet paket terfi merkezi montajı yapılacak.

Söğütlü’nün 25 Kilometrelik Altyapısı Için Ilk Adım Tamam 2Söğütlü’nün 25 Kilometrelik Altyapısı Için Ilk Adım Tamam 3Söğütlü’nün 25 Kilometrelik Altyapısı Için Ilk Adım Tamam