Seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları ile birlikte Topağaç Mahallesi’ni ziyaret etti. Büyük bir coşku ile karşılanan Başkan Soykan, “ Topağaç’ta yine coşku var, heyecan var, sevgi var. Sadece bugün değil ezelden beri bu davaya sahip çıkan ve arkamızda dimdik duran Topağaçlı hemşerilerimiz bizi yine bağrına bastı. Duruşu ve kararı net olan Topağaç, yalan ve iftira siyasetine gereken cevabı vermek için 31 Mart’ı bekliyor” dedi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, “ Genci, yaşlısı tüm hemşerilerimize bize karşı olan destek ve teveccühleri için teşekkür ediyorum. Biz Topağaç Mahallemize hep güvendik, hep yanımızda hissettik. Bizim Akyazı için hedeflerimiz çok büyük. Bu büyük hedeflere hemşerilerimizle birlikte yürüyeceğiz. Çıkarları için eğilip bükülenlere ve tek amacı Cumhur İttifakı’na oy kaybettirmek olanlara 31 Mart’ta vereceğimiz sağlam mesajla yolumuza durmadan yorulmadan devam edeceğiz. Topağaçlı, Akyazılı hemşerilerimiz 31 Mart’ta yeniden tarih yazacak. Yalan kaybedecek, hakikat kazanacak” şeklinde konuştu. 

Karapürçek'te Mehmet Murat Çoruhlu mazbatasını alarak göreve resmen başladı Karapürçek'te Mehmet Murat Çoruhlu mazbatasını alarak göreve resmen başladı

Akyazı 31 Mart Zaferine Hazır! 3