Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından şehir genelinde yürütülen bordür boyama işlemleri tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni Sakarya Stadı’na uzanan 15 Temmuz Bulvarı’ndaki boyama çalışmasında ise Sakaryaspor’un renklerine boyandı. Büyükşehir ekipleri, Adana’da 17 yıllık Süper Lig hasretine son vermek isteyen Sakaryaspor’a çıkan yolları yeşil ve siyahla estetik bir görüntüye kavuştu.

Sakarya'da 3 ilçede denize giriş yasaklandı! Sakarya'da 3 ilçede denize giriş yasaklandı!

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Şehrimizde yürüttüğümüz çalışmalara bir yenisini daha eklemiş olduk. Tüm Sakaryalıların ortak noktası olan Sakaryaspor’un simgesi olan renkler tüm kaldırımlara işlendi. Süper Lig yolunda son maç olan Bodrumspor maçı öncesi görenlerin ilgisini çeken farklılık ortaya koyduk” denildi.

Stadyumun Çevresi Büyükşehirle Şampiyonluğa Hazırlanıyor 5Stadyumun Çevresi Büyükşehirle Şampiyonluğa Hazırlanıyor 3Stadyumun Çevresi Büyükşehirle Şampiyonluğa Hazırlanıyor 4Stadyumun Çevresi Büyükşehirle Şampiyonluğa Hazırlanıyor 2Stadyumun Çevresi Büyükşehirle Şampiyonluğa Hazırlanıyor