STB'de Yönetim Kurulu Başkanı'nın belli olacağı seçimler yapılan itirazlar neticesinde 8 Kasım Salı günü olarak belirlendi. Seçimde Mustafa Genç ve Bülent Afyon başkanlık için yarışacaklar. 

Sakarya Ticaret Borsasının 1 Kasım'da 8 Meslek Komitesinde yapılan seçimlerine İl Seçim Kuruluna itiraz edildi. İl Seçim Kurulu itirazı gündemine alırken, Cuma günü yapılması planlanan Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Meclis Başkanlığı seçimi ertelenmişti.

STB BAŞKANLIK SEÇİMİ 8 KASIM SALI GÜNÜ YAPILACAK!

Sakarya Ticaret Borsasını 4 yıl yönetecek başkan ve yönetimin belirleneceği seçim, 8 Kasım Pazar saat 09:00'da STB Meclis Salonunda başlayacak akşam 17:00'a kadar devam edecek.

2 BAŞKAN ADAYI YARIŞACAK!

Organ seçimleri sonucunda mevcut başkan Adem Sarı, bağlı bulunduğu 5. Meslek Komitesinde rakibi Ersin Taşkıran'a mağlup olunca meclise girememiş ve başkanlık seçimlerine girme hakkını kaybetmişti.

3. Meslek Komitesinden Mustafa Genç ve 1. Meslek Komitesinden Bülent Afyon, girdikleri seçimden galip çıkarak meclise girmeyi başarmış ve Yönetim Kurulu Başkan adaylıklarını resmen açıklamışlardı.

Kaynarca’da asfalt işlemleri sürüyor Kaynarca’da asfalt işlemleri sürüyor

Böylelikle salı günü iki liste kıyasıya yarışacak.