Ramazan Bayramı’nda yoğun katılımlı ve kalabalık geçen bir bayramlaşma programı gerçekleştiren Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, coşkulu bayramlaşma töreninin ardından dernek büyüklerine bayram ziyaretleri gerçekleştirdiler.

MÜSİAD Sakarya ve Senegal'den önemli İşbirliği adımları MÜSİAD Sakarya ve Senegal'den önemli İşbirliği adımları

Derneğin Onur Kurulu Üyelerinden iş dünyasında başarılarıyla yakından tanınan Akif Yılmaz ve Ali Dünya’yı evlerinde ziyaret eden SYKD Yönetimi dernek büyüklerine yönelik bu tür ziyaretlerin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini belirttiler.

Traktör ve Ziraat Makineleri ticareti başta olmak üzere akaryakıt ve dinlenme tesisleri ile birçok alanda önemli yatırımları bulunan Akif Yılmaz Şirketler Grubu kurucusu Akif Yılmaz ile şehrimizde, ülkemizin çeşitli bölgelerinde ve yurt dışında inşaat sektöründe önemli bir marka olan Dünyalar Asfalt Yol Yapımı Taahhüt Madencilik Tic. San. Ltd. Şti. kurucusu Ali Dünya’ya gerçekleşen bayram ziyaretine; SYKD Başkanı İbrahim Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kaytaz, Orhan Yılgenci, Özer Özçınar, Yılmaz Dünya ile Genel Sekreter Hidayet Yiğit katıldı.  Akif Yılmaz ve Ali Dünya dernek yönetiminin ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek tüm halkımızın Ramazan Bayramını tebrik ettiler.