Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Büyükşehir Meclisi'nde gülümseten başkanlık seçimi Büyükşehir Meclisi'nde gülümseten başkanlık seçimi

 SYKD Başkanı İbrahim Şahin mesajında hayatın her alanındaki varlıklarıyla toplumumuzun en önemli yapı taşlarından olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik etti.

 Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasında büyük fedakarlıklar gösteren, Peygamber Efendimizin “Cennet anaların ayağının altında” sözüyle büyük değer verdiği kadınlarımız; günümüzde iş hayatı, eğitim, sağlık, yasama, yürütme ve yargıya varıncaya kadar her alanda üstlendiği görevleri başarıyla yerine getirmektedirler. Yaşamımızın her anında yanımızda olan kadınlarımız; bizleri dünyaya getiren, büyüten, yetiştiren, eğiten, sevgisi ile kuşatan ve şefkatli yürekleriyle bir an olsun bile bizleri yalnız bırakmayan en değerli varlıklarımızdır. Kahramanlıkları ve vatanseverlikleriyle de isimlerini tarihe yazdıran kadınların her konuda desteklenmesi hepimizin asli görevidir. Fedakarlıkları, emekleri, sevgileri ve mücadeleleriyle insanlığın umudunu yeşerten tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum.”