Sapanca'da ünlü otelin suyunu kestiler! Usulsüz abonelik tespit edildi Sapanca'da ünlü otelin suyunu kestiler! Usulsüz abonelik tespit edildi

Bayram mesajında; beraberliğimizin, kaynaşmanın ve manevi huzur ikliminin sembolü olan Ramazan Bayramına bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadığımızı ifade eden SYKD Başkanı İbrahim Şahin, On bir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini Sakarya’da birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını belirtti.

Filistin Gazze’deki vahşet nedeniyle bu bayramı buruk yaşadıklarını ifade eden SYKD Başkanı Şahin, yedinci ayına giren İsrail saldırılarının bir önce sona erdirilmesini ve bölgede barış ortamının yeniden sağlanmasının önemine vurgu yaptı. Mesajında; “Bayramlar, insanların birbirleriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bayramdır. Bu vesileyle İslam Aleminin, Milletimizin ve Sakarya’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyoruz” dedi.

Bayramlaşma 1. Günü Saat 12.00-13.00 Arasında

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin, 43. Geleneksel Bayramlaşma programının bayramın 1. günü 10 Nisan 2024 Çarşamba günü saat 12.00-13.00 arasında SYKD Otağında yapılacağını belirterek, tüm Sakaryalıları dartılı keşkekli bayramlaşma programına davet etti.