Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ve şehrimiz basın camiasının sevilen isimlerinden Gazeteci Şaban Mergül Kurban Bayramı dolayısıyla Sakarya Yerel Kültür Derneğine ziyarette bulundular.

SYKD Başkanı İbrahim Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ile Gazeteci Şaban Mergül yapımı tamamlanan ve yakın zamanda açılışı yapılacak olan Sakarya Yerel Kültür Derneği Manav Kültür Evi’ni de gezdiler.

Kamuda tasarruf tedbirlerini içeren kanun teklifi TBMM’de kabul edildi Kamuda tasarruf tedbirlerini içeren kanun teklifi TBMM’de kabul edildi

Başkan Dinç ve Gazeteci Mergül, mimarisi ve iç donanımıyla geleneksel Türk kültürümüzün özelliklerini yansıtan Manav Kültür Evi’ni çok beğendiklerini ifade etiler. Ziyaret sırasında yapılan sohbetlerde Gazeteci Şaban Mergül’ün bakıma muhtaç yaşlılar için yurt yapılması fikri Başkan Dinç ve SYKD yöneticileri tarafından büyük ilgi gördü.

Thumbnail Sykd Ye Bayram Ziyaretleri (3)Sykd Ye Bayram Ziyaretleri (1)-1Sykd Ye Bayram Ziyaretleri (2)Sykd Ye Bayram Ziyaretleri (1)