Taraklı'da düzenlenen anlamlı bir yürüyüşle, Filistin halkının yaşadığı zorluklara dikkat çekildi ve onlara destek olundu. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı bu yürüyüş, Hükümet Konağı önünden başlayarak Taraklı Şehit Mehmet Nuri Kocabıyık Meydanı'nda sona erdi. "Taraklı Filistin İçin Ayakta! Yalnız Kalmak İster Miydin?" sloganı altında gerçekleştirilen etkinlikte, 7’den 77’ye herkes Filistin halkının yanında olduğunu gösterdi.

Filistin’e destek amacıyla organize edilen yürüyüş, Taraklı’da büyük bir coşkuyla karşılandı. İlçenin dört bir yanından gelen katılımcılar, ellerinde Filistin bayrakları ve çeşitli pankartlarla yürüyüşe renk kattılar. Yürüyüş esnasında sık sık Filistin halkına destek mesajları atıldı ve onların yaşadığı zorluklara dikkat çeken sloganlar atıldı.

Meclis Üyesi Nihat Arda Şahin’e ne oldu ! Meclis Üyesi Nihat Arda Şahin’e ne oldu !

Taraklı’nın dört bir yanından gelen yaklaşık 3 bin kişi, Filistin’e olan desteklerini göstermek için bir araya geldi. Yürüyüşe katılanlar arasında her yaştan insan bulunuyordu. Çocuklar ellerinde bayraklarla yürürken, yaşlılar da dualarla destek verdi. Bu birlik ve beraberlik, Filistin halkının yalnız olmadığını bir kez daha gösterdi.

Yürüyüş, Hükümet Konağı önünden başladı ve Taraklı Şehit Mehmet Nuri Kocabıyık Meydanı'nda sona erdi. Katılımcılar, Hükümet Konağı önünde toplanarak Filistin için dualar etti ve destek mesajları verdi. Ardından, ellerinde bayraklarla birlikte yürüyüşe geçildi. Şehit Mehmet Nuri Kocabıyık Meydanı’nda son bulan yürüyüşte, Taraklı halkı Filistin’e desteklerini dile getirdi.

Thumbnail Filistin Destek Taraklı (2)Thumbnail Filistin Destek Taraklı (1)Filistin Destek Taraklı (3)Filistin Destek Taraklı (8)