Sakarya Türk Kadınlar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Tevhide Yağan, yayımladığı mesajla 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

Başkan Tevhide Yağan kutlama mesajında, "100 yıl önce kazanılan büyük zafer, milletimizin hiçbir şart ve koşul altında ve hiçbir dönemde boyundurluk altında ,tutsaklık içerisinde yaşamadığının ve yaşayamayacağının en önemli göstergesidir.

Ehliyet ücretlerine büyük zam yolda Ehliyet ücretlerine büyük zam yolda

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün stratejilerini belirleyip, taktiklerini çizdiği büyük mücadele Başkomutanlık Meydan Savaşı olarak tarihe geçmiş ,dünya tarihinde de en önemli mihenk taşlarından birisi olmuştur. Elde edilen bu zaferle birlikte hepimizin ortak mirası olan Türkiye Cumhuriyetinin temelleri de atılmış, ülkemizin bağımsız, çağdaş ve saygın bir devlet olmasının yolu açılmıştır.

Bizlere armağan edilen bu emaneti, ülkenin bölünmez bütünlüğünü, demokratik ve laik değerleri, Cumhuriyetin tüm kazanımlarını koruma ve geliştirme sorumluluğumuzu asla unutmamalı, gelecek kuşaklara bırakabilmek için ilelebet yaşatmalıyız. Çağdaş Türkiye’nin temellerini atan Atatürk ve silah arkadaşlarını ve vatan için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun." ifadelerini kullandı.