Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran Borsa yönetimine başarılar dileyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Duran Sakarya tarımda büyük potansiyele sahip olduğunu belirterek “Sakarya Ticaret Borsasının tarıma yönelik yaptığı çalışmaları yakından takip ediyor, takdirle karşılıyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. ”dedi.

PlayStation 5 satışları 30 milyonu aştı PlayStation 5 satışları 30 milyonu aştı

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay ülkenin ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasal yaşamında önemli rolü bulunan borsaların mevcudiyetinin her geçen gün daha önemli hale geldiğini belirterek “ Sakarya Ticaret Borsasının da ilimizde önemli bir misyonu var. Borsanın başarıları bizleri mutlu ediyor. Sakaryamız her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Borsamıza yeni dönem çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç Duran ve Atalay’a misafirperverlikleri için teşekkeür ederek, Sakarya’da tarım sektörünün gelişmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti. Genç “Sakarya’mızı temsil etme noktasında üzerimize düşen bütün sorumlulukları layığı ile yerine getirmeye çalışacağız.Bölgesel sorunlarımızı gündeme getirmek öncelikli hedefimiz olacaktır. Ankarada yürüteceğimiz çalışmalarda desteğiniz bizim için önemli. ” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Görsel 2023-01-13 saat 10.57.02thumbnail_WhatsApp Görsel 2023-01-12 saat 14.42.42