İYİ Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Selçuk Kılıçaslan Kocaali’de İYİ Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Selçuk Kılıçaslan Kocaali’de

Türkiye İşçi Partisi Sakarya İl Gençlik Birimi yeni yıl etkinlikleri dolayısıyla Küpçüler’de bulunan Roman Mahallesi’ndeki çocuklarla bir araya geldi. Burada yaşayan çocuklara oyuncak dağıtan ve gün boyunca onlarla çeşitli aktiviteler gerçekleştiren gençler gördükleri ilgi ve sevgiden çok mutlu olduklarını ve ileişimlerinin devam edeceğini belirtti.

Türkiye İşçi Partisi Gençlik Birimi’nden Leyla Kocaman, bu çocukların okullarda ve toplumda sürekli olarak dışlandığını, şehirlerin en dış mahallelerinde oturmaya mecbur bırakıldıklarını belirterek, toplumsal dayanışma için tüm ezilen kesimlerin önyargılarını yenerek biraraya gelmeleri gerektiğini söyledi. Partilerinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği yılbaşı etkinliklerinde bu dayanışmayı sağlamayı amaçladıklarını belirten Leyla Kocaman, sonraki süreçte de çocuklarla bir araya gelmeyi istediklerini dile getirdi.

70821708-FDF5-406D-9B4F-B64A6F86EB4C29EB2C24-0062-45CA-8E3C-DFF2D44374B4