Sakarya'ya mevsim işçisi olarak Şırnak'tan çalışmaya gelen 21 yaşındaki Saniye Zeyrek isimli genç kız, seyir halindeki römorktan düşmesi sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Saniye Zeyrek'in ölümünün ardından da bir siyasi parti de hareketli dakikalar yaşandı.

Olay,  Karasu Darıçayırı Mahallesi'nde faaliyet gösteren bir işletmede meydana geldi. Şırnak'tan Sakarya'ya mevsimsel işçi olarak gelen 21 yaşındaki Saniye Zeyrek, çalıştığı işletmede römork içerisinde seyir halindeyken dengesini kaybederek düştü.

Ağır yaralanan genç, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

İşte Sakarya'ya gelen ve giden hakim savcılar İşte Sakarya'ya gelen ve giden hakim savcılar

DEVA PARTİSİ ŞIRNAK İL BAŞKANI'NIN YEĞENİ ÇIKTI!

Edinilen bilgilere göre feci kaza sonrası hayatını kaybeden 21 yaşındaki Saniye Zeyrek, Deva Partisi Şırnak İl Başkanı Guhdar Zeyrek'in yeğeni olduğu ortaya çıktı. Haberin Şırnak'a ulaşması ile Sakarya DEVA Partisi İl Başkanlığı'na ulaşan Şırnak'taki partililer konu ile ilgilenmesi için Sakarya teşkilatından yardım istedi.

Konuyla ilgilenen Sakarya teşkilatı Başkan Zeyrek'in yeğenini cenazesini teslim alması için yardım etti.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DE DEVREYE GİRDİ!

Konudan haberdar olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi feci kaza sonrası hayatını kaybeden Saniye Zeyrek'in cenazesini Şırnak'a ulaşması için Sabiha Gökçen Havaalanı'na götürdü. Zeyrek'in cenazesi uçakla memleketine sevk edildi.

Medyabar