Canı sıkılınca ne okusam diye telefonu eline alsa bi pozitifçiler bi her şey senin elindeler, sen önemlisinler, aynada her gün kendine günaydın de, sarıl kendine, kendini sever.

Yoga yapan civcivler, tasavvuftan aslında hiç söylenmemiş özlü sözler, tetalar healingler, travma temizletip ananı babanı süpürenler,dedene ninene sövdürenler.

Komşudan kahve alsa yerine lokum verendik. Sokakta en kötü kavgamızda  dişimiz kırılırdı yumruklaşınca, ama kalbimiz kırılmazdı.

Kedilerde tüy yumakları Kedilerde tüy yumakları

Kendimizi de severdik ama en çok insan severdik,komşu,akraba,okul arkadaşı,her gün uğradığın manavın hanımının doğum yapacağını bilirdik,mahalle seferber olurdu, hanımı doğurunca berber manav olurdu.

Annem balkondan seslenip bizden haber alamazsa on dakika içinde arka mahallenin istihbarat timinden anneme haber gelirdi. Doksanlar seksenler mi böyleydi,insan tükendi robot bakışlar,duygusuz varlıklar mı üredi?

Neden,sonuç,kim,nasıl bilmem ama bildiğim bir şey var ki özlediklerimizden sınanıyoruz. Biz sınansak vereceğimiz cevaplardan AA alırız korkmayız çünkü var biraz geçmişimizde konuya çalışmışlığımız.

Genç nesil üzerinden sınanıyoruz. Soru ve cevapları kendimize saklarsak vah torunlarımızın haline.