Sakarya'da yaşanan olayda Nurcan Hanım, sevgilisi Samet Yılmaz'ın kendisini kanser teşhisiyle evlilik vaadiyle kandırdığını iddia etti.

İddialara göre, sahte raporla SEAH'ta aylarca kanser tedavisi gören Samet Yılmaz'ın ilik nakli için Nurcan'dan çocuk yaptırdı. Sevgilisinin hasta olmadığını öğrenen Nurcan ortada kaldı.

İddiaların ardından SEAH'daki doktorlar Yılmaz'ın sunduğu raporu araştırdığı ve sahte olduğunu tespit ettiği öne sürüldü. 

Nurcan Hanım, yaşananları şu sözlerle anlattı: "Evliliğimiz boyunca Samet, bana kanser hastalığının tüm belirtilerini gösterdi. Ancak sonradan öğrendim ki, bu belirtiler sahteymiş. Mesela kemoterapiye gittiğini söylüyordu ama aslında hastaneye kahve içmeye gidiyormuş."

Samet Yılmaz ve Nurcan bugünkü programda yüzleştiler.

Nurcan'ın hayatına girerken kanser olduğu yalanını itiraf eden Samet Yılmaz; "Kanser olduğumu söylemiştim. Kendisini kaybetmemek için söylemiştim" dedi.

37 yıl önce şehit olan komutanlarını kabri başında andılar 37 yıl önce şehit olan komutanlarını kabri başında andılar

Samet Yılmaz ile hastanede aynı odada kalan Ahmet isimli kişi canlı yayına bağlanarak; "

11 gün boyunca aynı odada kalmıştık. Babamın refakatçısıydım. Lavaboda serumları boşaltıyordu. 3 dakika sürmüyordu serumu. Kullanmıyordu" dedi.

Canlı yayına bağlanan Yılmaz'ın eşi de çok mağduriyet yaşadığını belirterek; "Banada devlet memuru olduğunu söyledi. Beni havalimanlarına götürdü. Ben inanmadım" diye konuştu.

Canlı yayına bağlanan başka bir kadın ise Yılmaz'ın Serdivan'da esnafları dolandırdığını iddia ederek; "

Serdivan'daki esnafı komple dolandırdı. 500 bin liraya yakın dolandırdı. Görümcem onları ödüyor. Kredi çektirmiş" ifadelerini kullandı.

Öte yandan canlı yayında Nurcan, zaman zaman Samet Yılmaz'ın üzerine yürüdü.