Sakaryalı Avrupa ve Dünya hakem kurul üyesi Uğur Kobaş, 300 metrelik sokağında SASKİ tarafından yapılan çalışmaların kısa sürede tamamlanması nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan ve çalışma arkadaşlarına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla teşekkür etti.

Tatilciler erken dönüşe geçti: 43 ilin geçiş güzergahında trafik yoğunluğu Tatilciler erken dönüşe geçti: 43 ilin geçiş güzergahında trafik yoğunluğu

Kobaş, "SASKİ Bir Başka.. 300 metrelik sokağımda, sokağı neredeyse yarım günde düzenleyerek, yama asfalt yaptılar en önemlisi de işlerini de çok iyi yaptılar. 40 dereceyi bulan sıcakta bu kadar hızlı niye çalışıyorsunuz dediğimde, yenikent bölgesi karaman, korucuk, camili de bayramdan önce yetiştirmemiz gereken yerler var dediler. Halkın Bayram öncesi rahat etmesi için hızlı çalışmaları, hizmetleri için, SBB Başkanı Sayın Yusuf Alemdar nezdinde, SASKİ Genel müdürü Sayın Yiğit Turan ve çalışma ekibini tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

G Py3 V Fz Xw A At0C NG Py3 V Fy Xo A A5X YxG Py3 V Fx Wg A A R M PG Py3 V F5 W U A Ap Jf B