Sakarya’nın genç ve müteşebbis isimleri İlyas Akgökçe, Oktay Önem, Recep Uzun ve Enes Karagüzel bir araya gelerek İ&A Vale ve Otopark hizmetleri firmasını hizmete açtı. Her türlü organizasyon ve otopark hizmeti verdiklerini belirten Firma Yöneticisi İlyas  Akgökçe, “Sakarya’da uzun yıllardır vale ve otopark hizmeti veren isimler olarak bir araya geldik. İçişleri Bakanlığı kriterlerine göre ve QR kodlu firmamızla hizmet vermeye başladık” dedi.

Vale ve otopark hizmetlerinde sıkıntı yaşanan zamanlar olduğunu anımsatan Akgökçe, “ Davet, organizasyon veya otoparka gelen davetliler güvenilir, güler yüzün yanı sıra araçlarını teslim ettikleri gibi almak istiyor. Bu elbette her araç sahibinin doğal hakkıdır. Firma olarak bütün ekibimiz büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz. Firmanızın önceliği güvenilir, kaliteli, işinde uzman, güler yüzlü ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalışmaktır. Kurulduğumuz günden itibaren firmamıza gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Dibektaş Mahallesi 4 bin metrelik yeni altyapı hattına Büyükşehir ile kavuştu Dibektaş Mahallesi 4 bin metrelik yeni altyapı hattına Büyükşehir ile kavuştu

019Bd474 F5Ef 46D1 8761 Bf3Fa073C1Af24D8E1Eb 15Ed 4F53 Aae7 2D0664491Fee