PlayStation 5 satışları 30 milyonu aştı PlayStation 5 satışları 30 milyonu aştı

Vali Çetin Oktay Kaldırım ziyarette borsalara çok önem verdiğini, görev aldığı illerde borsaların çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek ;“İlimiz sanayisine, tarım ve hayvancılığına yapılacak çalışmalarda tüm Sivil toplum kuruluşlarımızın yanındayız. Dünyada hızla artan nüfus karşısında tarımın önemi her geçen gün artmakta. Borsalarımızın tarım ve hayvancılıkta önemli bir misyonu var. Borsamızın yeni dönemde de önemli projelere imza atacaklarına olan inancım tamdır.” şeklinde konuştu.

STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyarette Sakarya iline özgü stratejik ürünlerin marka değerinin geliştirilmesi, kurumsal kapasitenin arttırılması ve sektörel sorunları çözmeye yönelik borsa hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Ortak akıl ve yenilikçi hizmet anlayışıyla şehre ve üyelerine daha iyi hizmetler sunmak istediklerini belirten Mustafa Genç “İlimizin ve üyelerimizin gelişimi için valiliğimizle paydaşlığımızın ve işbirliğimizin önemi bizim için çok büyük. Yönetim Kurulumuz belirlediği vizyon doğrultusunda çalışmalara devam ederek üyelerinin ve sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışacaktır.” İfadelerini kullandı.

Ziyaret iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.