Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Hendek'te çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla ilçeye geldi. İlk olarak Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret eden Vali Karadeniz, Başkan Püsküllü'ye yeni görevinde başarılar dileyerek, belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Ziyarette ilçe protokolü de hazır bulundu. Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün, Hendek İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Hüseyin Akbaba, Büyük Birlik Partisi Hendek İlçe Başkanı Samet Kenar ve Belediye Meclis üyeleri Vali Karadeniz’i kapıda karşıladı.

ÇALIŞMALAR VE PROJELER HAKKINDA BİLGİLER ALDI

Başkan İrfan Püsküllü, ziyaret sırasında Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz’e Hendek Belediyesi'nin devam eden projeleri ve planlanan çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Ziyarette ayrıca, ilçenin ihtiyaçları ve gelecekte yapılacak yatırımlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Vali Yaşar Karadeniz, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye misafirperverliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçenin gelişimi için her türlü desteği sağlayacaklarını ifade etti. Başkan İrfan Püsküllü de Vali Karadeniz'e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, Hendek Belediyesi olarak şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Ziyaretin sonunda Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü tarafından Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz’e tablo takdim edildi.

Tırı gelin arabası yaptılar Tırı gelin arabası yaptılar

Vali̇ Yaşar Karadeni̇z Hendek’te 3Vali̇ Yaşar Karadeni̇z Hendek’te 2Vali̇ Yaşar Karadeni̇z Hendek’te