DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, "6'lı masada uzlaşamazsak adayım" açıklamasında bulunmuştu. HALK54 ekibi de sokakta vatandaşlara Ali Babacan'ın Cumhurbaşkanı adaylığını sordu. İşte vatandaşların cevapları...

Nurettin Eryılmaz-Fuat Koçer
Deva Partisi Genel Başkanı ali Babacan, altılı masada ortak aday belirlenememesi durumunda nasıl bir yol haritası izleyeceğini açıkladı. Ali Babacan, "Eğer altılı masada uzlaşma olmazsa ben de DEVA Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayıyım.” açıklaması yapmıştı.

Halk54.com sokakta vatandaşlara Ali Babacan'ın Cumhurbaşkanı adaylığını sordu. Sokakta en çok Recep Tayyip Erdoğan ve Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın ismi ön plana çıkarken, vatandaşlar CHP Genel Başkanı Kılıçoğlu’nun adaylığına sıcak bakmadığını söyledi. 

Erdoğan yeni kampanyanın startını Sakarya'da verdi: Seçime kadar 81 ilde kesintisiz devam edecek Erdoğan yeni kampanyanın startını Sakarya'da verdi: Seçime kadar 81 ilde kesintisiz devam edecek

Kalabalık katılımla gerçekleşen sokak röportajı çekiminde AK Partili ve CHP'li seçmenler arasında karşılıklı tartışmalar yaşandı.