KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

İLGİ HER ZAMANKİ GİBİ

Son 60 yılın en yüksek oyunu alan Adapazarı Belediye Başkanı ve AK Parti Cumhur İttifakı başkan adayı Mutlu Işıksu,  Ramazan ayının gönülleri buluşturan manevi ikliminde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Ramazan akşamlarının bereketini ve muhabbetini, teravih namazı sonrası, ilçe sakinleriyle paylaşan Başkan Işıksu, samimi ve sıcak bir ilgiyle karşılaşıyor.

DURMAK BİLMİYOR 

Lokum ve hurma ikramı eşliğinde gerçekleşen samimi sohbetlerin ardından Başkan Mutlu Işıksu'nun diğer durağı, Yağcılar Mahallesi Merkez Kıraathanesi oldu. Yoğun bir katılımın olduğu programda başkan Işıksu ilçe genelinde yapılan çalışmaları anlatıyor. Ramazan boyunca da ilçe esnaflarını da yalnız bırakmayan ve sık sık ziyaretlerini sürdüren Başkan Işıksu, onlara hayırlı ve bereketli kazançlar diliyor.

YAĞCILAR BİZİM KALEMİZ

Teravin namazı sonrası Yağcılar Kahvehane programında ilk olarak söz alan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “2 ayı aşkındır sahalardayız. Son 4-5 gün. İnşallah 31 Mart gecesi sandıkların içinden rekor bir oyla geçmek istiyoruz. Bunun içinde sizlerin desteğinize ihtiyacımız var. Vatandaşla iç içe olan Mutlu Işıksu gibi değerli bir belediye başkanımız var. Yağcılar Mahallesi'nde  çok güzel caddelerimiz ve sokaklarımız var. Gece-gündüz çalışıyoruz. Yağcılar Mahallesi bizim kalemiz. Mutlu Başkanın rekor oy almaya hakkı var.  Mutlu Başkanımıza sahip çıkacağınıza inanıyorum” dedi. 

RAMAZAN SİZLERLE GÜZEL

İlçe Başkanı Samet Çağlayan'ın ardından alkışlar eşliğinde söz alan Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu Işıksu, “Ramazan’ın manevi ikliminde vatandaşlarımızla çeşitli programlarda birlikte zaman geçiriyoruz. Ramazan, birlikte olunca güzel. Vatandaşlarımızla birlikte kendimizi daha güçlü ve daha iyi hissediyoruz. Her gün farklı bir camimizde teravih kılıyor, farklı programlar sonrasında vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz.” 

ÇOK ÖNEMLİ İŞLER YAPTIK

5 yıl boyunca gece gündüz çalıştıklarını ve her zaman vatandaşın taleplerine cevap vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Işıksu, “Görev yaptığımız süre içinde çok çalıştık, çok çabalıyoruz. 3203 sokağımız var. Bunların 740 tanesi Avrupai standartlara yenilendi. Yağcılar'da 60 sokağın çalışması tamamlandı. Yağcılarda çok önemli işler yaptık. Çocuk parkları, spor alanları yaptık. Neye ihtiyacınız varsa hizmetlerimizle yanınızda olmaya çalıştık. Yağcıları ve Adapazarını belli bir noktaya getirdik.” dedi. 

BULUŞMA NOKTASI OLACAK

En büyük projejemizi hayata geçirmemize az kaldı diyerek sözlerine devam eden başkan Işıksu, “Avrupa'da ses getiren Ada Hayat Projesinin temelini geçtiğimiz günlerde attık. Nasip olursa önümüzdeki yıl Temmuz ayında bitmiş olacak. Şehrin artık bir buluşma noktası olacak. 

Şehir eskisi gibi değil. Kışın 8'de Yazın 10'da hayat bitiyor.  Adapazarı'nın nüfusu gündüzleri 500 Bini geçiyor. Şehir dışından çok gelen oluyor. Şehrimizi daha canlı tutacağız. Ada Hayat Projesinin bitmesiyle gece 2'lere kadar hizmet verecek” ifadelerini kullandı.

VİZYON PROJE ÜRETİYORUZ

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu olarak her daim vizyon proje üretmenin çabası içinde olduklarını vurgulayan başkan Işıksu, “Ada Hayat Projesine şehir olarak ihtiyacımız var. 15 ay sonra senin başka bir şehre gitmene gerek kalmayacak. Ada Hayat başladıktan sonra 35 bina kentsel dönüşüme girdi. Seçim sonrası Katlı Pazaryeri gibi ses getirecek bir diğer bir projemizi halkımızla paylaşacağız. Eğer Katlı Pazaryeri esnafı projemize sahip çıkarsa orada da böyle bir çalışma yapmak istiyoruz.” 

SON 60 YILIN EN YÜKSEK OYU

Son 60 yılın en yüksek oyunu alarak göreve geldiğini cümlelerinin içine serpiştirmesiyle yoğun bir alkış yağmuru altında sözlerine devam eden başkan Işıksu, “ Bu gurur hepimize ait.  Son 60 yılın en yüksek oyunu alan bir belediye başkanıyım. Rabbime hamdü senalar olsun. Adapazarı'nda %57.43 gibi yüksek oy almanın gurununu sizler sayesinde yaşıyoruz. %60'ı buldum mu enfes bir sonuç olur. Sizlerin desteğiyle tarihi bir rekor alacağımıza inanıyoruz. Dualarınızı esirgemeyin. Her şey Adapazarı ve sizler için” diyerek sözlerini noktaladı. 

DEVA Partisi'nde Ercan Başnuh yeniden İl Başkanı DEVA Partisi'nde Ercan Başnuh yeniden İl Başkanı

Whatsapp G Rsel 2024 03 26 Saat 01.04.47 Efb5E712Whatsapp G Rsel 2024 03 26 Saat 01.04.35 Cb90D35FWhatsapp G Rsel 2024 03 26 Saat 01.04.34 A47Ab453Whatsapp G Rsel 2024 03 26 Saat 01.04.34 2Dab505AWhatsapp G Rsel 2024 03 25 Saat 13.16.03 999Ad32DWhatsapp G Rsel 2024 03 25 Saat 13.16.03 4D31Dcb7