Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak 'esaret' adlı dizinin çekimleri Kaynarca sahilinde gerçekleştiriliyor. 

İntikam ve aşkın düellosu, Kanal 7’nin yeni dizisi Esaret ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini genç kızların sevgilisi Cenk Torun ve güzelliğiyle herkesi etkisi altına alan Mahassine Merabet’in paylaşacağı Esaret, bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Oğuz, diğer yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Firuze… Demirhanlı ailesinin veliahdı Oğuz ve ikiz kardeşini öldürdüğünü düşündüğü Firuze’nin intikamla yoğurulan aşkı Esaret ile ekranlardaki yerini alacak.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi Afrika’da öldürülmüştür. Failleri cezalandıran Orhun’a, artık yüreğindeki intikam ateşi yön verecektir. Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı.

Screenshot_12-17

Kader, çöl rüzgârlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ESARET başlamıştır bir kere.

Esaret filminin çekimleri Kaynarca sahilinde devam ediyor. 

Öğretmenlere ilk yardım eğitimi Öğretmenlere ilk yardım eğitimi

Yönetmen: Ayhan Özen – Serkan mut
Senaryo: Başak Yazı Odası
Oyuncular: Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Cerensu Gülnaz Çelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem, Sinem Karaçoban,
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Tür: Drama
Yapım Şirketi : Karamel Yapım