AK Parti Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz Türkiye genelinde Seçim İşleri Başkanlığı'nın başlattığı çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda Marmara Bölgesinde ki illeri ziyaret eden Ali ihsan Yavuz Sakarya'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz Seçim İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen ve yoğun bir şekilde devam eden İl İstişare Toplantılarının Karadeniz Programı'nın son durağı olan Bolu dönüşü Sakarya'da gazetecilerle bir araya geldi. Yavuz, yarından itibaren başlayacak olan Marmara programını gazetecilerle paylaştı.

Yavuz Sakarya'da Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile beraber gazetecilerle bir araya geldi. AK Parti Adapazarı Meclis Üyeleri Yavuz Meşe ve Besim Kıratlı, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Öztürk, Halk54 Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Cumalı, Grup Anadolu Medya Genel Müdürü Safa Polat, Yeni Sakarya Gazetesi Haber Koordinatörü Engin Arapoğlu, Haber Müdürü Nurettin Eryılmaz ve Halk54 Köşe Yazarı Erdal Erebilirle bir araya gelen Yavuz Seçim İşleri Başkanlığı olarak yaptıkları çalışmaları değerlendirirken Sakarya'da devam eden yatırımların son durumuyla ilgili bilgi verdi.

Facebook ve Instagram'ı birleştirmek için yeni adım Facebook ve Instagram'ı birleştirmek için yeni adım

78bed559-8d75-476b-80e0-7d22dd6f78a8