HALK54

31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler ve Yerel Yönetimler seçimleri için aday belirleme süreci devam ederken,  Yeniden Refah Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı da belli oldu.

Bu doğrultuda Yeniden Refah Partisi genel merkezi ve il başkanlığının kararları doğrultusunda Yeniden Refah Partisi'nin Hendek Belediye Başkan adayı, Hendek Dikmen Mahalle Muhtarı Menderes Ayvaz oldu.

Hendek adayının belli olmasının ardından ilçe basınıyla bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Başkanı Sedat Yalçın, “Bugünden itibaren Hendek’te çekişmenin olmadığı, birbirini eleştirenin olmadığı, siyasilerin el ele kol kola gezdiği bir seçim yaşayacağız. Ve belediyeyi aldıktan sonra da siyasi çekişmelere son vererek Hendek için hep birlikte çalışacağız. Genel merkezimizin ve il başkanlığımızın ve bizlerin ortak kararıyla aday adayımız olan daha evvel muhtarlık tecrübesi olan sayın Menderes Ayvaz bugünden itibaren Yeniden Refah Partisi’nin Hendek belediye başkan adayıdır. Hayırlı olsun.” diye konuştu.

Babaoğlu: Hesap ortada her şey ortada Babaoğlu: Hesap ortada her şey ortada

Yeniden Refah Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Menderes Ayvaz ise “Bütün gayretimle partimize yakışır bir şekilde diğer partili arkadaşlarımızı ağabeylerimizi eleştirmeden güzel bir çalışma yapıp Allah’ın izniyle bu yarışta kazanacağız inşallah” dedi.