YÖÇEYDER’in 10. Olağan Genel Kurulu, derneğin Karaosman mahallesindeki hizmet binasında gerçekleştirildi. İş adamı, Esnaf, İşçi, Öğretim Görevlisi, Din adamı ve Emeklilerden oluşan üyelerin katılımıyla YÖÇEYDER’in 2 dönemdir başkanlığını sürdüren Hüseyin Girişken, görevini Abdülkadir Şen’e devretti.

Derneğin yeni başkanı Abdülkadir Şen, kendisinden önce görev almış yönetim kuruluna, dernek üyelerine, emeği geçenlere ve derneğe destek olanlara teşekkür etti.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan bedelli askerlik açıklaması Milli Savunma Bakanlığı'ndan bedelli askerlik açıklaması

1996 yılında kurulan derneğin, yüzlerce yetim, öksüz çocuk ve ailelerine hizmet verdiğini kaydeden Abdülkadir Şen, “Bizi bu göreve layık gören dernek üyelerine teşekkür ediyorum. Biz de devraldığımız bayrağı, yapacağımız çalışmalarla bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Yetim ve Öksüz çocuklar için gayretini koymak isteyen tüm hayırseverlere kapımız açıktır. YÖÇEYDER, Yetime ve Öksüzlere hizmet ederek huzur bulunan bir kurum olmaya devam edecektir. Tekrar derneğimize katkı veren hayırseverlere teşekkür ediyorum. Allah yeni yönetimimize muvaffakiyetler nasip etsin” diye konuştu.