Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine Arifiye ile devam etti. 1. OSB’de üretim yapan tekstil fabrikasını ziyaret eden Alemdar, Genel Müdür Salih Gültepe tarafından karşılandı. Daha sonra fabrika üretim sahasını gezen Alemdar, işçilerle sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Saadet'te değişim kurultayı! Karamollaoğlu aday olmayacak, Ömer Ayhan adaylar arasında Saadet'te değişim kurultayı! Karamollaoğlu aday olmayacak, Ömer Ayhan adaylar arasında

Alemdar fabrika çalışanlarıyla öğle yemeğinde buluştu

Bir diğer durağında ise otomotiv parçaları üreten bir fabrikayı ziyaret eden Alemdar, işletmenin Genel Müdürü Bülent Yazıcı tarafından karşılandı. Programda üretim sahasının gezilmesinin ardından işçilerle birlikte toplu olarak öğle yemeğine geçildi. Dörtyol Yeni Sanayi Sitesi ile ziyaretlerine devam eden Alemdar, esnafı ziyaret ederek görüş ve talepleri dinledi. Programlarda, Arifiye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü, MHP Arifiye İlçe Başkanı İbrahim Sert ve AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Göksel Kaya hazır bulundu.

Ortak akıl ve istişare

Ziyaretlerinde konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Esnaflarımızla, sanayicilerimizle, iş dünyamızla birlikte ortak akıl ve istişareyi önceleyerek hareket edeceğiz. Yerel yönetimler olarak sanayicimizle iş birliğini daha sistemli bir hale getireceğiz. Hayata geçireceğimiz çözüm odaklı çalışmalarımızla, Organize Sanayi Bölgelerinin (OSB) gelişimlerine katkı sağlayacağız. Küçük sanayi bölgelerinin ise altyapı ve üstyapı şartlarını iyileştireceğiz” diye konuştu.

“Sanayi Bölgelerimizin Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Adımları Atacağız” 9“Sanayi Bölgelerimizin Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Adımları Atacağız” 8“Sanayi Bölgelerimizin Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Adımları Atacağız” 7“Sanayi Bölgelerimizin Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Adımları Atacağız” 6“Sanayi Bölgelerimizin Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Adımları Atacağız” 5“Sanayi Bölgelerimizin Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Adımları Atacağız” 4“Sanayi Bölgelerimizin Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Adımları Atacağız” 3“Sanayi Bölgelerimizin Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Adımları Atacağız” 2“Sanayi Bölgelerimizin Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Adımları Atacağız”