SATSO Dayanıklı Tüketim Ticareti Meslek Komitesi yetkisiz servislere karşı tüketiciyi uyardı SATSO Dayanıklı Tüketim Ticareti Meslek Komitesi yetkisiz servislere karşı tüketiciyi uyardı

Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği Başkanı Zafer Bekdemir Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Başkan Bekdemir; “Paylaşma, yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştiği Mübarek Ramazan ayını bütün maneviyatıyla yaşayarak geride bırakmanın ve bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar; bütünleştirici özelliği ile ortak değerler etrafında kenetlendiğimiz, örf ve adetlerimizi bütün güzellikleriyle yaşadığımız, akraba ve yakınların bir arada olduğu, kırgınlıkların unutulduğu, birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının yoğunlaştığı müstesna zamanlardır.

Mübarek Ramazan Bayramı’nın toplumsal barış, sevgi, dostluk ve huzur içinde geçmesini ve hayırlara vesile olmasını temenni ederken, İslam coğrafyasında, acı ve umutsuzluk ile gözyaşları içinde yaşamak durumunda bırakılan; savaş nedeniyle zulmü yaşayan ve bayrama kavuşamayan kardeşlerimizin acılarını, sıkıntılarını paylaşıyor ve bu sıkıntıların bir an önce sona ermesini diliyorum.

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasında büyük önem taşıyan bu özel bayram günlerini sevinç, huzur ve barış içinde yaşayarak; paylaşma ve yardımlaşma duygularının hayatımızın her gününde etkili olması için çaba göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin tüm insanlığa tesir etmesini, milletimiz ve Tüm İslâm alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.