31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Geyve Belediye meclis üyeliği için aday adayı olan Zehra Toy, ilçe başkanlığına giderek resmi başvurusunu yaptı.

Resmi müracaatını MHP Geyve ilçe başkanlığına teslim eden Toy, adaylık başvurusu sonrası yaptığı açıklamada, "Adalet ve Kalkınma Partisi 
Teşkilatımızın bir çok kademesinde (Üyelik, Mahalle Başkanlığı,sandık müşahitliği ,il kadın kolları yönetimi ,ilçe Kadın kolları yönetimi, İl yönetim kurulu üyesi, İl başkan yardımcılığı görevi, İlçe koordinatörlükleri) yer ve görev aldım. Devamında Sivil Toplum Kuruluşu olarak mevcut 
Federasyon genel sekreterliği, Dernek başkanlığı yaptım. Her bir görevlendirmelerimizde Teşkilatımızın ve STK olarak milletimizin ve toplumumuzun yarınları için adımlar atmış bulunmaktayız. Ben ve çalışma arkadaşlarım İlçe belediye meclis üyeliği aday adayı başvurum da davamızın ve Milliyetçi Hareket Partisi ailemizin yanında duruşumuzdur. Derdimiz hiç bir zaman makam ve mevki olmamıştır. Gönüllerin makamına talip olarak çıktığımız bu yolda hep birlikte el ele Türkiye Yüzyılı yürüyüşünde yan yanayızdır ve desteğimiz tamdır. Allah'ın izniyle inşallah Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi, "Kutlu davamız kolay değildir ; zaman gerektirir,yürek gerektirir,sabır,fedakarlık, tahammül ve hatta acı gerektirir. Dava ahlakı dediğimiz budur" hakkımızda hayırlısı dedik ve başvurumuzu gerçekleştirdik." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Karşımızdaki ittifakın bugün ki durumunu gördükçe verilmiş sadakamız varmış diyoruz” Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Karşımızdaki ittifakın bugün ki durumunu gördükçe verilmiş sadakamız varmış diyoruz”

A4B23986 3Aa1 4024 B896 35C1C2B2D9785A140F4C 3E63 4A81 9119 82E8A4549Df5