Adapazarı ilçesinde, Orhan Cami avlusundaki bir çay ocağında meydana gelen olayda, ismi öğrenilemeyen bir kadının çığlığı üzerine esnaf harekete geçti. İddiaya göre, çay ocağında oturan bir kadın, telefonla fotoğrafının çekildiğini belirterek yardım istedi.

Kadının çığlığı üzerine hemen olay yerine gelen esnaf, kadının fotoğraflarını çektiği iddia edilen 57 yaşındaki Ş.A.'yı sorguya çekti. İlk başta fotoğraf çekmediğini inkar eden şüpheli, esnafın yoğun ısrarı üzerine telefonunu açmak zorunda kaldı.

Telefonun incelenmesi sonucu, kadının fotoğraflarının çekildiği ve başka bir kişiye gönderildiği ortaya çıktığı iddia edildi.

Pamukova D-650 kara yolunda ticari araç TIR'a çarptı: 1 ağır yaralı Pamukova D-650 kara yolunda ticari araç TIR'a çarptı: 1 ağır yaralı

Olay yerinde toplanan esnaf, şüpheliye tepki göstererek meydanda darp etti. Kısa süre sonra polis ekipleri olay yerine geldi ve şüpheliyi gözaltına aldı. Kadın ise olayın ardından karakola giderek şikayetçi oldu. Şüpheli şahısta kadından şikayetçi oldu.

Polis ekipleri, şüpheliyi ifadeleri alınmak üzere karakola götürdü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

medyabar