SABİDER Başkanı Nahit Gök, ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiği SATSO Başkanı Akgün Altuğ'a SABİDER Fahri üyeliği belgesi takdim etti. Fahri üyelik belgesini alan Altuğ, Nahit Gök'e üyelikten duyduğu onuru belirtti.

Bilişim sektörünün geldiği nokta ve sorunları üzerine sohbet gerçekleştiren SABİDER Başkanı seçilen Nihat Gök ve SATSO Başkanı Akgün Altuğ, sohbet sonrası birlikte çalışma ve iyi niyet açıklamaları yaptılar. 

thumbnail_IMG_0582

Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Akgün Altuğ; “SABİDER Başkanlığına seçilen Sayın Nahit Gök’e başarılar dileklerimizi ilettik. Kendisi ve yönetim kurulunun Sakarya’da bilişim sektörüne kattıkları ortada. Bundan sonra da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya ve Sakarya’ya katkıda bulunacaklarına hiç şüphemiz yok. Bizlerde SATSO olarak bilişime ve gelişime olan desteğimizi geçmişte olduğu gibi gelecekte de sürdüreceğimizi ve kendilerine her daim yanlarında olduğumuzu ilettik. Başarılı olacaklarına şüphemiz yok” dedi.

SABİDER Başkanı Nahit Gök;” Sakarya Bilişim Sektörü Derneğimizle birlikte bilişim sektöründeki meslek mensuplarının sorunlarının çözümü, Bilişim Meslek Lisesinin kurulması ve TOBB bünyesine alınması, Bilişim Organize Sanayi Bölgesi oluşturulması gibi birçok çalışmayı Sakarya'mızın bilişim, yazılım ve teknolojinin merkezi olması amacıyla yapılmasını sağlayan ve devamlı destek veren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulundaki değerli dostlarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

thumbnail_IMG_0579

SABİDER Başkan Yardımcısı Necmettin Kırık; “Sayın başkan Akgün Altuğ’a nazik ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sakarya’da bilişim sektörünün geldiği nokta ve gelmek istediği nokta hakkında istişarelerde bulunduk. Sakarya’da bilişim sektörüne verdikleri desteklerden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunmakla beraber daha fazlası için de birlikte çalışma sözü aldık” dedi.